Jesenická rozvojová o.p.s.Jesenická rozvojová o.p.s.

Masarykovo nám. 167
790 01 Jeseník
 info [zav.] jesenicko [teč.] eu  
 tel.: +420-739 386 557


Sportovní aktivity babího léta na Jesenicku

Sportovní aktivity babího léta na Jesenicku


loga na web

 

 

 

Sportovní aktivity babího léta na Jesenicku

 


Na přelomu září a října proběhly dva 5-ti denní kurzy v rámci projektu spolufinancovaného z Fondu mikroprojektů – Euroregionu Praděd, pod názvem „Sportovní aktivity babího léta na Jesenicku“.

 

Děti ubytované společně v penzionu Slezský dům si užívaly denně program nabitý sportovními aktivitami, které pod vedením instruktorů Adrenalin parku Česká Ves mnohé z nich okusily poprvé v životě. Spolu s večerním programem na penzionu neměly opravdu čas se nudit!


Vodácký výcvik spojený se splutím úseku řeky Moravy následoval po paintballové přestřelce na přírodním hřišti. Jiný den byly skoky z obří houpačky a sjezd obří lanovky po zdolání horolezecké stěny vystřídán jízdami na bobové dráze v Petříkově a závodem na terénních koloběžkách. Aktivní večery v tělocvičně střídaly turnaje ve florbalu a basketu besedy s členy horské služby a noční průchod lanovým centrem v České Vsi!

Nuda si opravdu vzala dovolenou, organizátorům i instruktorům se podařilo studentům zajistit zážitkový pobyt s polskými kamarády v posledních dnech jesenického léta. Všichni účastníci obdrželi pamětní list a tričko, které jim stále bude připomínat nezapomenutelné zážitky plné her, sportu, ale hlavně adrenalinu.
Program kurzů zde
Jiné aktivity Lanový park
Skupinka
Lukostrelba
Vodácký výcvik My všichni Lanové centrum Voleybal

 

Tento projekt je spolufinancován z prostředků ERDF „Překračujeme hranice“


 

 
2007 © All right reserved - Jesenická rozvojová o.p.s. | Created by VOGO | powered by JOOMLA! login